Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Kaya Artemis*****

Vzdálenost na pláž
, písečná pláž
Klimatizace
TV
Lednice/minibar
WiFi
Sejf
Fitness
Tenis
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bazén se skluzavkami

Hotelový komplex s architekturou inspirovanou antikou v nové turistické lokalitě Bafra ( Severní Kypr). Krásná písečná pláž se nachází přímo před hotelem, vstup do moře je z pláže anebo z hotelového mola. V resortu je hlavní budova s recepcí a lobby barem, dále velký aquapark, dva bazény, dětský bazén se skluzavkami, krytý bazén, SPA centrum (za poplatek), obchodní arkáda, kasino, restaurace s terasou, á la carte restaurace, bar u bazénu, dva tenisové kurty, stolní tenis, posilovna, plážový volejbal. Lehátka a slunečníky zdarma, Wi-Fi za poplatek (v prostorách restaurace u bazénu).

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2018, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2018. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 6990
ubytování v centrálním hotelu dospělý Na osobu / Na zájezd 4990
ubytování v centrálním hotelu dítě 2-12 let Na osobu / Na zájezd 2490
dítě do 2 let Na osobu / Na zájezd 1990
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Příjemně zařízené pokoje umístěné v třípodlažních vilkách v rozlehlé zahradě. Možnost 1 přistýlky pro dospělé a 2 pro děti . Pokoje jsou s klimati zací a mají TV/SAT, telefon, trezor, minibar (konzumace za poplatek) balkón či terasu. Pokoje v hlavní budově jsou na vyžádání a za příplatek.

Stravování

All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu s rozlévanými alkoholickými a nealkoholickými nápoji místní výroby. Tyto nápoje také v baru u bazénu od 10.00 do 24.00. All inclusive nezahrnuje nápoje v lahvích a plechovkách, džusy z čerstvého ovoce, vybrané druhy kávy, minibar.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět • ubytování příslušné kategorie na 7/14 nocí s vyznačenou stravou • letištní taxy a palivový příplatek • transfery letiště/hotel/letiště • činnost stálého delegáta

Příplatky

• Děti 0–2 roky 1 990 Kč • Pokoje v hlavní budově: dospělý 4 990 Kč/7 nocí, • dítě 2–12 let 2 490 Kč/7 nocí • Jednolůžkový pokoj: 6 990 Kč/7 nocí

Doprava

Doprava na Severní Kypr je zajištěna tureckou leteckou společností . Odlety jsou z Brna do Nicosie. Let tam i zpět je s technickým mezipřistáním v Turecku (cca 30 min).

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Nově se rozvíjející turistické letovisko nacházející se v turecké části Kypru v severovýchodní části ostrova. Tato oblast je turistikou dosud příliš nedotčená. Pyšní se dlouhými písečnými plážemi, patřícími mezi nejkrásnější na ostrově. Dnes zde vznikají nové hotelové komplexy špičkové úrovně vybavené veškerým komfortem, kde vás čeká aktivní dovolená na krásné pláži v luxusním prostředí.