Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Club Lapethos****

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
100 m
Klimatizace
TV
Lednice/minibar
WiFi
Sejf
Fitness
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bazén se skluzavkami

Velmi živý hotel nedaleko osady Lapta a asi 12 km od města Kyrenia ( Severní Kypr). Uměle vybudovaná pláž (molo) se nachází hned před hotelem, je od hotelu oddělena místní komunikací (přístup podchodem). V moři je převážně kamenité dno, přístup do moře je z mola. V areálu je budova s recepcí a lobby barem a další budovy u bazénu a v rozlehlé zahradě. Je zde hlavní restaurace, několik barů, stolní tenis, posilovna, menší krytý bazén, bazén, dětský bazén a velký aquapark se 2 dalšími bazény a skluzavkami. Slunečníky, lehátka jsou zdarma. Připojení k Wi-Fi v recepci zdarma a na pokojích za poplatek.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2018, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2018. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 4790
ubytování v centrálním hotelu dospělý Na osobu / Na zájezd 1190
ubytování v centrálním hotelu dítě 2-12 let Na osobu / Na zájezd 790
dítě do 2 let Na osobu / Na zájezd 1990
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Klubové pokoje jsou ve vilkách v zahradě, jsou jednoduše a účelně vybaveny a jsou s možností 1 přistýlky pro dospělé nebo 2 přistýlek pro děti . Za příplatek je možno zajisti t prostornější hotelové pokoje v hlavní budově. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonom, TV/SAT, minibarem (za poplatek), a trezorem (za poplatek).

Stravování

All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu s rozlévanými alkoholickými a nealkoholickými nápoji místní výroby. Tyto nápoje také ve vybraných barech od 10.00 do 24.00 hod. Snack v baru u bazénu od 14.00 do 17.00 hod.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět • ubytování příslušné kategorie na 7/14 nocí s vyznačenou stravou • letištní taxy a palivový příplatek • transfery letiště/hotel/letiště • činnost stálého delegáta

Příplatky

• Děti 0–2 roky 1 990 Kč • Ubytování v centrálním hotelu: dospělý 1 190 Kč/7 nocí, • dítě 2–12 let 790 Kč/7 nocí • Jednolůžkový pokoj: 4 790 Kč/7 nocí

Doprava

Doprava na Severní Kypr je zajištěna tureckou leteckou společností . Odlety jsou z Brna do Nicosie. Let tam i zpět je s technickým mezipřistáním v Turecku (cca 30 min).

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Menší městečko, které leží v turecké části Kypru na severním pobřeží ostrova. Dnes představuje důležitý přístav a významné turistické letovisko s pevností Girne ze 7. století n. l. i starým městem s malebnými křivolakými uličkami, obchůdky, kavárničkami a restauracemi, kde můžete ochutnat lahodné místní speciality inspirované středomořskou a tureckou kuchyní. Pláže v oblasti Kyrenia jsou zpravidla menší, spíše oblázkové či oblázkovo-písečné. V moři je krásně průzračná voda a převládá kamenité dno. V této oblasti naleznete ideální podmínky pro šnorchlování a potápění.