Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel L.A.***

Vzdálenost na pláž
, písečná pláž
Klimatizace
TV
Lednice/minibar
WiFi
Fitness
Tenis
Bazén venkovní
Bazén vnitřní

Menší hotel rodinného typu v blízkosti hezké písečné pláže. Nachází se u osady Lapta a asi 12 km od přístavního města Kyrenia ( Severní Kypr), kam se lze dopravit taxislužbou či místními dolmuši. Pěkná písečná pláž je od hotelu oddělena místní komunikací, přístup na pláž je od hotelu podchodem. Slunečníky a lehátka jsou na pláži zdarma. V dvoupodlažní hotelové budově je menší vstupní hala s recepcí (trezor je zde zdarma), bar u bazénu, bazén s dětskou částí , krytý bazén, posilovna, bazén u pláže, tenisový kurt, biliár (za poplatek). Internetové Wi-Fi připojení je za poplatek.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2018, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2018. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
výhled na bazén dospělý Na osobu / Na zájezd 1190
výhled na bazén dítě 2-12 let Na osobu / Na zájezd 590
Příplatek za jednolůžkový pokoj - chata Na osobu / Na zájezd 3490
dítě do 2 let Na osobu / Na zájezd 1990
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Menší pokoje s klimatizací mají TV/SAT, telefon, minibar (za poplatek). Možnost 1 přistýlky pro dospělé nebo 2 přistýlek pro děti . Většina pokojů má balkón. Pokoje s výhledem k bazénu jsou za příplatek.

Stravování

V ceně je zahrnuta polopenze formou bufetu. Nápoje nejsou v ceně.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam i zpět • ubytování příslušné kategorie na 7/14 nocí s vyznačenou stravou • letištní taxy a palivový příplatek • transfery letiště/hotel/letiště • činnost stálého delegáta

Příplatky

• Děti 0–2 roky 1 990 Kč • Výhled na bazén: dospělý 1 190 Kč/7 nocí, dítě 2–12 let 590 Kč/7nocí • Jednolůžkový pokoj: 3 490 Kč/7 nocí

Doprava

Doprava na Severní Kypr je zajištěna tureckou leteckou společností . Odlety jsou z Brna do Nicosie. Let tam i zpět je s technickým mezipřistáním v Turecku (cca 30 min).

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Menší městečko, které leží v turecké části Kypru na severním pobřeží ostrova. Dnes představuje důležitý přístav a významné turistické letovisko s pevností Girne ze 7. století n. l. i starým městem s malebnými křivolakými uličkami, obchůdky, kavárničkami a restauracemi, kde můžete ochutnat lahodné místní speciality inspirované středomořskou a tureckou kuchyní. Pláže v oblasti Kyrenia jsou zpravidla menší, spíše oblázkové či oblázkovo-písečné. V moři je krásně průzračná voda a převládá kamenité dno. V této oblasti naleznete ideální podmínky pro šnorchlování a potápění.